Dziecko zamieci

Tłumaczenie: Hanna Walicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
6 (10 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
The baby blizzard
8371491905
dona

Okłamało go dwoje najbliższych ludzi: żona i brat. Po tym, co mu zrobili, niewiele go już poruszało. Stracił nadzieję i naiwne marzenia. Dlaczego więc tak bardzo przeżył narodziny maleńkiej dziewczynki, której pomógł przyjść na świat? Dlaczego coraz częściej wyobrażał sobie wspólny dom z nią i jej matką? Jednak strach przed kolejną porażką kazał mu odrzucić kiełkujące powoli uczucie.

źródło opisu: Harlequin, 1998

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/

bookslover | 2013-08-18
Przeczytana: 16 lutego 2013

Jack od kilku godzin jechał za niebieskim cadillakiem. Prowadziła go bardzo ładna kobieta, która ścigała się z nim na szosie. Po pewnym czasie uznał, że musiała zabłądzić. Zjechała na stację benzynową, by zatankować. Wtedy zrozumiał, że pracownik stacji z pewnością podziela odczucia Jacka, nadskakując kobiecie. Miała bowiem czym oddychać. Jej pełne wargi, piękne włosy i bujny biust zwracały uwagę mężczyzn. Kobieta wsiadła do samochodu i jechała dalej. Jack zastanawiał się, dlaczego jedzie dalej, w najbliższej okolicy jest tylko jego rancho. Z pewnością musiała przegapić zjazd. Była bardzo silna śnieżyca i drogi były oblodzone. W pewnym momencie kobieta wpadła w poślizg. Gdy samochód stanął starała sobie wmówić, że jest w porządku, że wypadek na takim odludziu nie jest niczym okropnym. Uświadomiła sobie, że nie jest najgorzej, bo jechał za nią jakiś mężczyzna, z pewnością przybędzie jej na pomoc.

Jack wysiadł z samochodu i z trudnością, w śnieżycy odnalazł samochód i otworzył...

izomorfia3 | 2013-10-27
Przeczytana: 27 października 2013