Cuda Ojca Świętego. Jan Paweł II

Miracoli di papa wojtyla
83-7477-116-X
literatura faktu
Dunajka

Santo Subito! Kiedy na naszych oczach Jan Paweł II odchodził z tego świata, wszyscy podzielaliśmy pogląd, że umiera człowiek święty. Powszechne zawołanie Santo Subito! towarzyszyło uroczystościom pogrzebowym. Książka włoskiego dziennikarza opisuje zdarzenia autentyczne, które mają znamiona cudowności. Jej bohaterowie cierpieli, byli chorzy, zagubieni. Przełomowa chwila w ich życiu wiąże się...

Santo Subito!
Książka włoskiego dziennikarza opisuje zdarzenia autentyczne, które mają znamiona cudowności. Jej bohaterowie cierpieli, byli chorzy, zagubieni. Przełomowa chwila w ich życiu wiąże się ze spotkaniem z Ojcem Świętym. Ten moment w sposób cudowny odmienia ich życie.
Zapraszamy do pasjonującej i wzruszającej lektury.

źródło opisu: Merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl