Anielska medycyna

Tłumaczenie: Patrycja Lech
Wydawnictwo: P&G Editors
Angel Medicine
AleksaZ

Książka "Anielska Medycyna" daje nam wskazówki w jaki sposób uzyskać pomoc aniołów przy uzdrawianiu. Znajdziesz tam zarówno opowieść autorki na temat jej poszukiwań odkryć odnośnie metod leczenia, jak i opowiadania ludzi, którzy w trudnych sytuacjach wzywali na pomoc anioły lub stosowali sposoby, których nauczyła ich Doreen na swoich warsztatach. Jest też odrębna część, w której w przejrzysty sposób są zebrane i opisane wszystkie zawarte w książce metody oczyszczania, uzdrawiania oraz uzyskiwania wsparcia ze strony aniołów. Autorka przekazuje nam wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem zarówno własnym, jak i tysięcy ludzi, którzy spotkali się z nią na warsztatach lub przeczytali jej książki. Doreen Virtue czerpie wiedzę z bezpośrednich kontaktów z aniołami, własnych regresji, spotkań z wieloma nietuzinkowymi ludźmi, ale także z badań naukowych i wielu innych publikacji o czym świadczy obszerna bibliografia. Książka ta opowiada nie tylko o uzdrawianiu, ale także o Atlantydzie, Stonehenge czy energii kamieni i właściwościach oliwy. Sięgnij po nią a znajdziesz się we wspaniałym miejscu, w którym wszystko jest w zasięgu Twoich rąk.

źródło opisu: Wydawnictwo P&G Editors, 2008

źródło okładki: http://www.pracownia-aniolow.pl

Myokolove | 2012-12-10
Przeczytana: 2012 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jak każda pozycja Doreen i ta książka mnie bardzo zaciekawiła - sam temat aniołów jest mi bardzo bliski, tak więc wiedzę przedstawioną przez Doreen przyswajam z ogromną ciekawością:)Energia jaka towarzyszy jej osobie i jej książkom oraz kartom jest niesamowita.Jasne wskazówki do zastosowania w codziennym życiu sprawiają, że z ogromną przyjemnością sięgam po nią w razie potrzeby. Można czytać ją po kolei, wyrywkowo - jakkolwiek wiedza zawarta w niej napewno będzie pomocna dla każdego.

mymarsworld | 2014-03-14
Bjjkot | 2012-12-26