Hiszpania. Przewodnik ilustrowany

Wydawnictwo: Berlitz
978-83-7476-449-0
Hiszpania

Ilustrowany przewodnik HISZPANIA zawiera wszystko, czego można oczekiwać od przewodnika turystycznego. Jest to zarówno inspirująca lektura przed wyjazdem, bezcenna pomoc podczas zwiedzania, jak i niezrównana pamiątka z podróży. Zamieszczone niemal na każdej stronie fotografie tworzą barwny obraz historii i życia współczesnego Hiszpanii. Przygotowane przez ekspertów liczne informacje, eseje i ciekawostki odzwierciedlają niezwykłą historię, kulturę i przyrodę Hiszpanii i jej mieszkańców. Część „Zwiedzanie” zawiera przegląd wszystkich atrakcji wartych obejrzenia – od pustkowi Galicii poprzez usiane wiatrakami równiny Kastylii-La Manchy i bajeczną architekturę Barcelony aż po wypalone słońcem okolice Sewilli. Szczegółowe mapy i plany oraz informacje praktyczne ułatwią podróżowanie, wypoczynek i zwiedzanie.

źródło opisu: BERLITZ /LANGENSCHEIDT/, 2008.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

fiurka85 | 2016-04-25