LIST od Ojca. Wiadomość, na jaką się czeka całe życie

9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Father`s Love Letter
religia
Paula

Wyobraz sobie,że pewnego dnia otrzymujesz krótki list skierowany osobiście do ciebie, a podpisany przez samego Boga.Co mogłoby się znależć w takim liście?Jakie sprawy byłyby w nim poruszone?A co ewentualnie chciałbyś w takim liście przeczytać? Barry Adams przestudiował wielki list od Boga-Biblię, i na jej podstawie,używając Bożych słów i zwrotów,przygotował możliwą i biblijnie prawdziwą wersję krótkiego listu od Niebiańskiego Ojca.List bez wątpienia jest skierowany również do ciebie.Słowa listu od Boga,które przeczytasz w tej książeczce,nie są więc wymysłem autora tego opracowania.Każde zdanie listu jest dobrze udokumentowane i mocno osadzone w przesłaniu biblijnym.Tymi słowami sam Najwyższy zwracał się do ludzi na przestrzeni wieków i dalej czyni to wobec nas.Te slowa na zawsze odmieniły zycie milionów ludzi.Mogą tego dokonać i w twoim wypadku, o ile tylko im na to pozwolisz. Być może nigdy nie otrzymałeś listu od ojca albo nie miałeś ojca,który by cię kochał i dbał o ciebie.A może kochał,ale zbyt szybko go zabrakło,byś mógł od niego dostać osobisty list?
Potraktuj więc dołaczony do tej książki List od Ojca jako swoją własną ,prywatną korespondencję.Odpowiedż ,jakiej udzielsz Najwyzszemu Ojcu,będzie równie prywatna,tylko między tobą a Nim.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza Vocatio, 2011

źródło okładki: Vocatio

Paula | 2011-07-03
Przeczytana: 02 lipca 2011

wspaniale jest dostac List od Ojca w Niebie :)

niuniek | 2015-09-22
gosiak9207 | 2013-08-12