Ciekawe Dlaczego - Księga Wiedzy

Seria: Ciekawe dlaczego...
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
wiedza, nauka, przyroda
popularnonaukowa

W tej wspaniałej książce młody czytelnik odnajdzie intrygujące pytania i niesamowite odpowiedzi. „Księga wiedzy” to kompendium składające się z dziewięciu rozdziałów, z których każdy w przystępnym sposób wprowadzi dziecko w tajemnice otaczającego je świata. W książce znajdują się rozdziały : Prehistoria Starożytne cywilizacje Średniowiecze Ludzie i obyczaje Wszechświat Ziemia Żywioły Królestwo zwierząt Rośliny

źródło opisu: Olesiejuk, 2006

źródło okładki: zdjęcie własne

Ta książka usatysfakcjonuje nawet najbardziej dociekliwych młodych czytelników, a także pomoże im rozwinąć umiejętność czytania. Dlaczego drzewa są takie ważne? Kiedy rzeka nie jest rzeką? „Ciekawe dlaczego... W niebie jest dziura” to kompendium wiedzy na temat naszej planety, a także obowiązkowa lekcja ekologii.

przemek8912 | 2016-07-15
Maciek_2012 | 2016-01-18