Piekło tej ziemi. Zapisy zbrodni i afer.

Wydawnictwo: Pomorze
83-7003-413-6
literatura faktu
Anna

Maciej Piotrowski urodził się w 1942 roku w Warszawie. W roku 1966 ukończył studia na wydziale historii Uniwerytetu Warszawskiego. W doku 1968, po ukończeniu Studium Dziennikarstwa, rozpoczyna pracę w tygodniku "Kulisy". Od 1981 roku pracuje w tygodniku "Tu i Teraz". Niniejszy zbiór stanowią najciekawsze reportaże o tematyce kryminalne, opublikowane w ostatnich latach na łamach kilku...

Niniejszy zbiór stanowią najciekawsze reportaże o tematyce kryminalne, opublikowane w ostatnich latach na łamach kilku czasopism. Opisane w nich sprawy głęboko poruszyły opinię publiczną.

zemynele | 2013-08-20
Przeczytana: 04 września 2015