Magiczny Świat Wróżb

Wydawnictwo: Videograf II
978-83-7183-663-3
wróżby, przesądy, wierzenia, tarot, karty
Mystique

Wiedza o przedstawionych w tej książce wróżbach wywodzi się z tradycji, często ludowej, a nierzadko sięga swymi korzeniami do staroż ytności, jak np. astrologia, czy jej młodsza siostra, numerologia. Można nie dawać wiary horoskopom czy znaczeniu słów, śmiać się z wierzeń naszych przodków, jednakże wiele z nich ma racjonalne podstawy, które potwierdza współczesna nauka. Przedstawiamy tu wybrane dawne przesądy i praktyki magiczne, które przetrwały do dziś i ukryte w drobnych przejawach życia codziennego niepostrzeżenie wywie rają na nas wpływ. Korzystanie z nich może ułatwić nie tylko pełniejsze poznanie siebie, ale także stwarza możliwości poznawania cha rakteru osób z naszego otoczenia.

źródło opisu: www.kdc.pl

źródło okładki: www.kdc.pl