Podwójnie urodzony

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
978-83-08-04343-1
wspomnienia, pyrkosz,
Iwona

"Witold Pyrkosz - jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - zaprasza do lektury swoich wspomnień."
"...w rozmowach z Izą Komendołowicz i Anną Grużewską niezwykle barwnie, z poczuciem humoru i przymrużeniem oka, a czasem bardzo poważnie opowiada historię swego życia – prywatnego i zawodowego."

źródło opisu: Wydawnictwo literackie, 2009 oraz http://www.wydaw...(?)

źródło okładki: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka.php?ID=1891

Magda | 2012-04-16
Przeczytana: kwiecień 2012

Znakomita książka. Pyrkosz z dużą dawką humoru, ironii i dystansu opowiada o swoim aktorskim życiu. Polecam wszystkim, którzy podziwiają go za wykreowane role, a także ty, którzy niewiele o nim wiedzą.

Iwona | 2011-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2011

Rzeczywiście pan Pyrkosz to człowiek z wielkim poczuciem humoru oraz źródło wielu anegdot, choć uważam, że książka nie w pełni to oddała.

Paula | 2012-03-15
Przeczytana: luty 2012

Dlaczego tak krótko? Rozmowa z Witoldem Pyrkoszem rewelacyjna, a sam aktor - bardzo ciekawy człowiek z poczuciem humoru.

Dorota | 2013-01-28

Rewelacyjna biografia.