Wadera

Bastet

źródło okładki: NASZA KSIĘGARNIA

beataj | 2014-04-13
Przeczytana: 1981 rok

Pamiętam, że wyciągnęłam ją z półki w trakcie jakiejś choroby i "wsiąkłam" na długie godziny. Tata wrócił z pracy, zobaczył i... ucieszył się, że skończyłam pierwszą część i mogę mu przekazać do czytania. Wieczorem siedzieliśmy obydwoje w fotelach zatopieni w wilcze przygody :)

Siuks | 2013-05-21
Przeczytana: październik 2011

Książka z czasów dzieciństwa. Czytałem ją 3 razy i zamierzam znowu za jakiś czas.

asta223 | 2016-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2016

Książka bardzo mi się podobała. Dała mi dokładnie to, czego na próżno dotąd szukałam w książkach tego typu - wejście w skórę zwierzęcia. Język przyjemny, barwny, fabuła dosyć wciągająca i nieprzesadnie ubarwiona. Słowem - dla pasjonata dzikich zwierząt książka zdecydowanie warta przeczytania.

Rosiomak | 2013-11-17

Po prostu świetnie się to czyta. Raz w życiu wejść w skórę wilka - bardzo realistyczne, plastycznie opisane, niesamowicie porusza wyobraźnię. Do tego zagadkowy obraz życia w świecie sprzed co najmniej kilkudziesięciu wieków.

Wilczyca | 2012-02-22

Było to jedna z pierwszych książek o wilkach jakie przeczytałam.
Typ ten od razu przypadł mi do gustu. Autor znakomicie opisał wilcze zwyczaje, ale i sama fabuła była bardzo ciekawa.

Polecam ;)

MarcinW | 2016-11-21