Ukryta moc. Twórcze wykorzystanie potęgi podświadomości

Tłumaczenie: Jacek Konarski
Wydawnictwo: Kos
Telepsychics. Tapping your hidden subconscious powers
978-83-60528-63-1
Gabriel

Oto stronice, za pomocą których dr Joseph Murphy prowadzi czytelnika daleko poza umowne granice naukowego poznania. Książka ta – owoc jego wieloletnich badań – zawiera opisy praktycznych technik, powołuje się na przykłady i nie stroni od anegdot. Czytelnik, który otworzy się na jej przesłanie, nauczy się: – rozwijania swoich ukrytych, pozazmysłowych mocy; – wizualizacji przyszłych wydarzeń i –...

– rozwijania swoich ukrytych, pozazmysłowych mocy;
– wizualizacji przyszłych wydarzeń i – jeśli to konieczne – zmieniania ich;
– korzystania z daru pozazmysłowego postrzegania i intuicji;
– odkrywania przesłania zawartego w snach i wizjach;
– oceniania przesłań pochodzących od „zmarłych”;
– neutralizowania skutków działania czarnej magii, voodoo i innych negatywnych sugestii;
– posługiwania się pismem automatycznym, z którego znane są osoby bardzo wrażliwe i jasnowidzące.

Warto skorzystać z tych prostych i praktycznych technik umysłowych, które wyzwalają moc umysłu potrzebną do:
– rozwiązywania codziennych problemów;
– wzrostu dobrobytu;
– odkrywania ukrytych talentów;
– przezwyciężania różnych dolegliwości i chorób, niepowodzeń i ograniczeń;
– pomnażania radości życia!

Dr Joseph Murphy światowej sławy nauczyciel, mówca i autor ponad czterdziestu książek został uznany za „być może najbardziej popularnego spośród autorów Nowej Myśli” (Martin Larson, New Thought Religion, 1987). Zdobył wykształcenie w dziedzinie farmakologii, chemii i religioznawstwa. Z rzadko spotykaną kompetencją wypowiadał się na tematy wykraczające poza możliwości naukowego poznania. Trudne do zrozumienia zjawiska i prawidłowości właściwe dla „świata jasnowidzących” potrafił wyjaśniać za pomocą prostych, a zarazem precyzyjnych pojęć.

źródło opisu: http://www.kos.com.pl/

źródło okładki: http://www.kos.com.pl/

Ramon | 2013-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2013

Jak to u Murphy'ego, dużo powtórzeń (mam wrażenie, że niektóre historyjki już czytałem w innych jego książkach), wałkowanie tego samego. Ale polecam wałkować, aż do skutku, aż do doświadczenia tego, co niektóre z opisywanych osób doświadczały.

Książka zawiera kilka wyjątkowych świadectw. Zwykle Murphy w swoich dziełach ogranicza się bowiem do opisywania cudów "znalazła męża", "dostała niespodziewany spadek", "wyzdrowiał z raka" itp. Niezwykłe, ale mieści się w granicach wyobraźni. Tutaj zaś zdradza, że brał udział w paru seansach spirytystycznych, w których był świadkiem materializacji osób. Nie że jakieś ciało astralne się pojawiło. Obecny doktor badał puls zmaterializowanej postaci, odcięli kosmyk włosów.

Marco Polo opisywał, że kiedy dotarł do Tybetu, tamtejsi mnisi podczas kolacji potrafili sprawić, że miska z jedzeniem wędrowała w powietrzu do niego (telekineza). Murphy widział coś podobnego. Kobieta otworzyła szampana, rozlała go do kieliszków i podsunęła mu pod usta jeden...

irka1998 | 2017-05-13
Przeczytana: 13 maja 2017

Książka trochę dziwna jak dla mnie bo nie spodziewałam się aż tak skrajnych w pewny sensie poglądów, autor nie kryje w niej swoich przekonań pomimo iż mogą dla niektórych wydawać się naprawdę radykalne, i być może głupie. Ale kto zna siebie wie od dawna że np. osoby które kochamy "wyczuwamy" choć by były daleko że są z nami. Takich rzeczy jest tam więcej. Warto je zrozumieć - choć nie chciała bym oczywiście narzucać nikomu ich interpretacji i tego że akurat ta opisana przez Murphiego jest właściwa. Jest jedną z wielu i jeżeli komuś pomaga warto z niej coś wyciągnąć dla siebie.

Adam89 | 2015-04-09

Jedna z ciekawszych książek związanych z tematem prawa przyciągania, chociaż nie wyczerpująca w pełni tematu. Największą zaletą są moim zdaniem zawarte w książce liczne historie sukcesów innych osób, które motywują do pracy nad sobą.

juuul7 | 2017-05-28
Przeczytana: 28 maja 2017