Lekcja filozofii

Książka jest przypisana do serii/cyklu "eSPe". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: eSPe
Lekcja filozofii
978-83-7482-285-5
filozofia i etyka
baranov4

Książka Łukasza Henela to fascynująca wędrówka po świecie historii filozofii. Grupa młodych przyjaciół pod przewodnictwem swojego nauczyciela poznaje przedstawicieli różnych epok, nurtów i prądów myślowych. Autor napisał tę książkę z pasją; współczesny młodzieżowy język i pełna humoru narracja są tym, co zachęci do lektury nie tylko ciekawych świata gimnazjalistów i licealistów, ale być może także studentów filozofii! Ponadto książka ta może być bardzo przydatną pomocą naukową dla nauczycieli filozofii, historii i języka polskiego.

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/150338

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/150338

Marek | 2011-07-30

Ciekawa książka dla młodzieży, bardzo dobrze wprowadzająca w tajniki filozofii, myślicieli i samodzielnego zadawania pytań. Myślę, że może zmotywować do sięgnięcia po inne pozycje z kanonu filozofii. Polecam

TheBabiasz | 2015-12-28
książek: 2022