Tydzień na Santorini

Tłumaczenie: Karol Sęk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Światowe Życie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Santorini Bride
miliarder, dziecko, uczucia, miłość
dona

Grecki miliarder Theo Savas ceni swoją wolność i lubi wesołe, swobodne życie bez zobowiązań, jakie od lat prowadzi. Otacza go wiele pięknych kobiet. Pewnego razu na Santorini poznaje malarkę, Marthę Antonides. Spędzają ze sobą upojny tydzień. Wkrótce Theo dowiaduje się, że Martha spodziewa się dziecka...

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: http://harlequin.pl

Mak | 2014-03-24

Kolejna książka podzielona na dwa etapy.

Pierwszy – moment pierwszego spotkania bohaterów, gdy jeszcze wszystko układało się dobrze, czyli beztroski romans na pięknej wyspie, w pięknej i romantycznej scenerii.

Druga część – to typowa nowojorska historia, gdzie wszystko zaczyna się od początku, tyle, że jakiś czas później. Jak na Światowe Życie przystało, pojawiają się wzajemne pretensje i nieustanna walka między bohaterami.

Ogólnie opowiadanie dało się przeczytać, ale nie zaliczyłabym go do tych najlepszych.

zameczek1604 | 2016-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2016