Zuźka D. Zołzik i ohydny keks

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Rosette

W przedszkolu zorganizowano Wesołe Miasteczko. Tak dzieci nazywają różne gry i konkursy. Zuźka D. Zołzik, jej koleżanki i koledzy biorą w nich udział. Zuźka już przygotowała w domu półkę na nagrody, tak jest pewna, że pokona wszystkich. Niestety, gdy dochodzi do konfrontacji, nic nie układa się tak, jak to sobie dziewczynka wyobraziła...

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl

Amelia Podstawek | 2014-05-02

Bardzo pozytywna książka :) Przyjemnie się czytało,polecam na tzw. ,,książkowego kaca"

adgam_b | 2015-04-02

Nie mam osobnej opinii do każdej książki Zuźka D. Zołzik. Czytałam ją jak miałam 8 lat i przeczytałam ich 16. Moją pierwszą była "Zuźka D. Zołzik nie jest złodziejką". Pierwsza taka prawdziwa książka jaką zaczęłam czytać. Trafiłam na nią nie chcący w bibliotece i wszystkie miałam wypożyczone, a szkoda, że nie kupowałam, bo miałabym co dzieciom zostawić w przyszłości. Im na pewno będę tą serię kupowała. Śmieszna, głupkowata książka. Najlepsza dla każdego dziecka. Bardzo pobudza wyobraźnie. Polecam

KasiaBiPi | 2016-06-24
Na półkach: Julia i Kuba, Przeczytane