Zuźka D. Zołzik i małpi interes

Rosette

Kiedy Zuźka dowiaduje się, że urodził jej się brat: "najśliczniejsza małpeczka!", dziewczynka rozumie to dosłownie. I wie, że tą nowiną na pewno zabłyśnie w przedszkolu. Rzeczywiście, jej przyjaciółki za wszelką cenę pragną zobaczyć niezwykłego dzidziusia. Która pierwsza? Targi trwają. Ale do czasu... gdy o sprawie dowiadują się wychowawczyni i dyrektor przedszkola. Historyjka otwiera serię...

Historyjka otwiera serię książek o zabawnej i niesfornej dziewczynce, Zuźce D. Zołzik, której przygody rozbawią każdego czytelnika!

adgam_b | 2015-04-02

Nie mam osobnej opinii do każdej książki Zuźka D. Zołzik. Czytałam ją jak miałam 8 lat i przeczytałam ich 16. Moją pierwszą była "Zuźka D. Zołzik nie jest złodziejką". Pierwsza taka prawdziwa książka jaką zaczęłam czytać. Trafiłam na nią nie chcący w bibliotece i wszystkie miałam wypożyczone, a szkoda, że nie kupowałam, bo miałabym co dzieciom zostawić w przyszłości. Im na pewno będę tą serię kupowała. Śmieszna, głupkowata książka. Najlepsza dla każdego dziecka. Bardzo pobudza wyobraźnie. Polecam

JulaGufi | 2016-02-13
Kiara | 2016-01-22