Piekło Dantego

Dante’s Inferno
komiksy
angielski
Roztargniony

Komiksowa adaptacja konsolowej gry wideo (studia Visceral Games) opartej na średniowiecznym poemacie filozoficznym Dantego Alighieri. Wojownik imieniem Dante przysięga uwolnić duszę zmarłej ukochanej z piekielnych czeluści. Przemierzając dziewięć kręgów królestwa Lucyfera, stawia czoła własnym, prześladującym go grzechom, potępionym postaciom ze swej występnej przeszłości oraz hordom...

Wojownik imieniem Dante przysięga uwolnić duszę zmarłej ukochanej z piekielnych czeluści. Przemierzając dziewięć kręgów królestwa Lucyfera, stawia czoła własnym, prześladującym go grzechom, potępionym postaciom ze swej występnej przeszłości oraz hordom krwiożerczych, pilnujących mitycznego miejsca kaźni demonów.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.dccomics.com/dccomics/graphic_novels/?gn=14798