Česary (tom 2)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Česary". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Studio JG
komiksy
Kostuszka

Co starszy pan znajdzie w betoniarce? Czy Česary poniesie śmierć w Wenecji? Na te pytania postara się odpowiedzieć tom drugi „Česarego”. Wewnątrz znajdziecie także skandaliczne video z przeszłości Rafaela-liczne wzloty i upadki młodego aniołka okraszone wątkiem erotycznym. Swoje pięć minut ma tu też Święty Pamięci – pomnik, który okazuje się nikczemnym porywaczem... Jednak czy nie są to tylko pozory...? Smaczku doda historii obecność uczulonego na ludzi Ismaela, jak zwykle niefrasobliwego Eliasa oraz surykatki szkolącej prawdziwe anioły. W tej, przypuszczalnie przedostatniej, części „Česarego” autorka zwraca się ku logicznej fabule i ponownie miesza mrok z humorem, dobro ze złem i masonerię z żelkami lukrecjowymi.

źródło opisu: Wydawnictwo Studio JG, 2008

źródło okładki: http://studiojg.pl/index.php?v=show&id=247&nr=2