Česary

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Česary". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Studio JG
manga, tajemnica, humor
komiksy
Kostuszka

Mroczna i zabawna polska manga autorstwa niezwykle utalentowanej Katarzyny Wasylak, znanej także pod pseudonimem Hitohai. Przedziwna historia Eliasa, Akiry i jego przeszłości. Wiele pytań sprowadzają tajemniczy posąg Świętego Pamięci, Tajemniczy Sekciarz oraz kręcące się wokół żywych „Śmierci”. Czytelnicy dowiedzą się także jak robić „zakupy spożywcze” i ile jest połączeń między wymiarami (pomijając fakt, iż „Nie ma żadnych wymiarów-srarów!”). Opowieść ta łączy w sobie tajemnice, humor, mrok, sensacje i wiele innych nurtów które przypadną wam do gustu. Osoby spragnione doznań estetycznych będą mile zaskoczone, gdy odkryją, że podczas produkcji autorka niezwykle umiejętnie korzystała z dobrodziejstw rastra, tuszu i pędzla. Nakładanie na siebie tych technik daje jedyny w swoim rodzaju, niesamowity efekt.

No i kim właściwie jest ten cały Česary?

źródło opisu: Wydawnictwo Studio JG, 2007

źródło okładki: http://studiojg.pl/index.php?v=show&id=247&nr=1