Tatusiada. Ja, mój Tata i reszta świata

Cykl: Tatusiada
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
8389431920

Zabawne historyjki, ozdobione dowcipnymi rysunkami, opowiadają o tym, jak tatusiowie radzą sobie z prowadzeniem domu i swoimi pociechami, kiedy zostają sami. Przekonujemy się, że choć mają swoje ludzie słabości odczuwają lęk wysokości, nie umieją gotować, boją się dentysty to jednak zawsze można na nich liczyć w trudnych sytuacjach, są opiekuńczy nie gorzej niż mamy, mają wspaniałe pomysły i w ogóle życie z nimi jest zabawne, a zarazem wielce pouczające. Mimo, iż nie zawsze wszystko im wychodzi, to jednak bardzo się starają i są najlepszymi tatusiami na świecie! W tej pełnej humoru książeczce tatusiowie i dzieci zobaczą siebie w krzywym zwierciadle ... a mamy dowiedzą się wreszcie, co się dzieje w domu, gdy one znikną za horyzontem.

źródło opisu: Rafael, 2005

źródło okładki: Skan własny