Kuchnia wegetariańska. 125 klasycznych i pysznych przepisów

Tłumaczenie: Joanna Mugliston
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
83-89498-68-5
Reminiscencja

Ta interesująca kolekcja przepisów wegetariańskich przeznaczona jest dla każdego, kto lubi dobre jedzenie - bez względu na to, czy jest zagorzałym wegetarianinem, czy nie. Kuchnia wegetariańska oferuje nowe doznania pełne subtelnych, delikatnych smaków, aromatów i konsystencji. I oczywiście nic nie przebije walorów zdrowotnych posiłków bezmięsnych, niskotłuszczowych, o dużej zawartości...

I oczywiście nic nie przebije walorów zdrowotnych posiłków bezmięsnych, niskotłuszczowych, o dużej zawartości błonnika. Dlatego zaczynając lepsze, zdrowsze życie spróbuj dodać do swojego tygodniowego jadłospisu dwa lub trzy pikantne, międzynarodowe dania. Kuchnia wegetariańska jest całym nowym światem pełnym pysznych i zdrowych dań czekających, aż je odkryjesz.

źródło opisu: Firma Księgarska Jacek Olesiejuk, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Dociekliwy_Kotek | 2017-12-26
Przeczytana: 2017 rok

125 przepisów, a ja nie znalazłam żadnego, który by było warto wprowadzić na stałe do swojej kuchni. Wszystko to już gdzieś było, a traktowanie jedzenia wege na siłę jako eleganckiej, ekscentrycznej ciekawostki było dobre dekadę wcześniej.

Luna | 2013-12-28
Przeczytana: 2010 rok