Gwiazda Zero

Wydawnictwo: Akapit Press
9788362199372
Livre

Olivier First nie jest zwykłym czarodziejem. On i jego przyjaciele z Instytutu Magii Stosowanej zajmują się supertajnymi eksperymentami i organizują wyprawy do światów równoległych. Ich wynalazkami, zwłaszcza pojazdem do podróży w kolejne wymiary, interesują się wojskowe wywiady i światowe korporacje magów. Czy wiedza ta wpadnie w niepowołane ręce? Czy uda się ją ocalić, aby służyła ludzkości? Tego dowiecie się z trzymającej w napięciu powieści "Gwiazda Zero".

źródło opisu: Akapit Press, 2011

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-241-Gwiazda_Zero

yoda6969 | 2016-01-26

Z początku wydaje się jakbyśmy zaczęli czytać książke od środka, ale z biegiem czasu robi się coraz bardziej interesująca. Typowa lektura SF. Polecam

Dawid Gąszcz | 2017-04-14
Vladimir | 2016-05-04