Ocena działalności instytucji finansowych

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Celem książki jest przedstawienie zasad oceny działalności głównych rodzajów instytucji finansowych. Omówiono kluczowe zagadnienia prawne związane z działalnością banków, zakładów ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych, funduszy emerytalnych i konglomeratów finansowych (zakres działalności, normy ostrożnościowe, wytyczne dotyczące zarządzania ryzykiem, wymogi kapitałowe, nadzór nad funkcjonowaniem)wpływające na ich wyniki finansowe. Zaprezentowano także zasady sporządzania sprawozdań finansowych i

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!
Na półkach
Brak półek