Okładka książki Ocena działalności instytucji finansowych

Ocena działalności instytucji finansowych

typ
papier
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Celem książki jest przedstawienie zasad oceny działalności głównych rodzajów instytucji finansowych. Omówiono kluczowe zagadnienia prawne związane z działalnością banków, zakładów ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych, funduszy emerytalnych i konglomeratów finansowych (zakres działalności, normy ostrożnościowe, wytyczne dotyczące zarządzania ryzykiem, wymogi kapitałowe, nadzór nad funkcjonowaniem)wpływające na ich wyniki finansowe. Zaprezentowano także zasady sporządzania sprawozdań finansowych i

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!
Załóż konto za darmo!
Utwórz konto