Dziewczyna Gibsona

Tłumaczenie: Adela Drakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Gibson's girl
wakacje, praca, miłość, uczucia
dona

Chloe miała pracować w Nowym Jorku tylko przez dwa wakacyjne miesiące . Nie przewidziała , ze ona skromna dziewczyna z prowincji , zakocha się w Gibsonie , znanym artyście fotografiku , który portretował piękne modelki , obnażając ich dusze , tak samo jak ciała. Być może była tchórzem , ale instynkt samozachowawczy podpowiadał jej , że lepiej nic nie mówic o swojej miłości. Od początku wiedziała , że pewnego dnia będzie musiała opuścić Nowy Jork i wrócić do swojego miasteczka. Ale dlaczego tak trudno jest opuścic Gibsona?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: http://harlequin.pl