Konsolidacje

Wydawnictwo: Nowy Świat
Patryk Garkowski, e-book, poezja
poezja

Książka "Konsolidacje" to zbiór wierszy autorstwa czternastoletniego pisarza Patryka Daniela Garkowskiego. Wiersze umieszczone w publikacji stanowią portret nowoczesnego społeczeństwa, ekspansji gatunku Homo sapiens na tle ekonomiczno-gospodarczym. Zbiór obfituje w bogatą metaforykę, zmusza do refleksji dotyczących zagadnień czasów współczesnych. Niekiedy jest także wzruszający ze względu na...

Zbiór obfituje w bogatą metaforykę, zmusza do refleksji dotyczących zagadnień czasów współczesnych. Niekiedy jest także wzruszający ze względu na specyfikę wierszy.
Autor pisząc umiejscowione w zbiorku twory kierował się własnymi przeżyciami i doświadczeniem życiowym. Patryk Daniel Garkowski napisał wiersze o oryginalnej, zadziwiającej strukturze, dzięki czemu każdy może je interpretować na swój sposób.
W tomiku przeczytamy wiersze poruszające zagadnienia zurbanizowanej społeczności, zepsucia moralnego, śmierci, dominacji naszego gatunku nad przyrodą…

źródło opisu: http://e-nowyswiat.poczytaj.to/

źródło okładki: http://e-nowyswiat.poczytaj.to/