Top 10, book 1
komiksy
angielski
modli

Opowieść o perypetiach funkcjonariuszy policji ,pracujacych na komisariacie w mieście ,w którym każdy obdarzony jest nadnaturalną mocą.Cała historia skonstruowana jest na wzór sensacyjno-kryminalnych seriali telewizyjnych.Autorzy: Alan Moore(scenariusz),Gene Ha(rysownik wiodący),Zander Cannon(rysownik uzupełniający)

źródło okładki: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://1.bp.blo...»

Maynard | 2013-05-05
Przeczytana: 05 maja 2013

Feeria wyobraźni a'la Pratchett, Gaiman i reszta. Neopolis jako miasto-moloch zamieszkiwane przez superbohaterów, łotrów, kosmitów, roboty i inne posiadające Moc istoty, a w samym centrum wydarzeń dziesiąty posterunek neopolicji, czyli tytułowy "Top 10". Niesamowita rozwiązania fabularne, prawdziwa gama nietuzinkowych postaci oraz wątki typowych obyczajowych seriali policyjnych w realiach superbohaterów to główne atuty tego, kolejnego, już dzieła Alana Moora. Kiedyś czytałem w oryginale, teraz z miłą chęcią do niego wróciłem. Kemlo, gadający doberman w egzoszkielecie oraz duet Gograh (ojciec i syn) na stałe zapadają w pamięć. No i mit o Baldurze w całkiem nowej odsłonie. Polecam, jeśli jeszcze nie czytaliście, koniecznie nadróbcie zaległości

Kasia | 2015-10-09
Przeczytana: 09 listopada 2015