Die Mütter-Mafia

Wydawnictwo: Bastei Lübbe
9 (5 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
matka, kobieta, samotność
solskiner

Deutschland sucht die Super-Mami! Es gibt sie, die perfekten Mamis und Bilderbuch-Mütter, die sich nur über Kochrezepte, Klavierlehrer und Kinderfrauen austauschen. Doch eigentlich sind sie der Albtraum jeder Vorstadtsiedlung. Dagegen hilft nur eins. Sich zusammenrotten und eine kreative Gegenbewegung gründen: die "Mütter-Mafia"! Ab jetzt müssen sich alle braven Muttertiere warm anziehen ...

źródło opisu: wydawnictwo Bastei Lübbe

źródło okładki: http://www.luebbe.de/Buecher/Frauen/Details/Id/978-3-404-15296-4

Anna | 2012-06-06
Przeczytana: sierpień 2010

Nie pozostaje nic innego, jak tylko powiedziec- swietna ksiazka. Goraco polecam,Pani Kerstin Gier i jej humor.Kto przeczytal chociaz jedna jej ksiazke wie co mam na mysli. Kto nie przeczytal, jeszcze co dobre przed nim.

emmato | 2013-04-15
Przeczytana: maj 2011

Perypetie mamy dwojga dzieci, opuszczonej przez meza, napisane zabawnie i z humorem, polecam.Najwazniejsze nie poddac sie.

Blanka Kandziora-Spina | 2015-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2015