Obłaskawić smoka, czyli Lili podróżuje w czasie

Tłumaczenie: Magda Lubicz
Cykl: Przygody Lili (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Hexe Lilli und das magische Schwert

Lili jest mniej więcej w twoim wieku i wygląda zupełnie zwyczajnie. Bo Lili jest zwyczajną dziewczynką. No... może nie całkiem. Lili ma coś niezwykłego - księgę czarów, zgubioną przez czarownicę Surulundę. Lili nikomu o księdze nie powiedziała, ukrywa ją nawet przed młodszym bratem Leonem. Ale czy potrafi z niej skorzystać? Kiedy Lili przenosi się w czasie o ponad 1000 lat wstecz, do epoki...

Kiedy Lili przenosi się w czasie o ponad 1000 lat wstecz, do epoki legendarnego czrownika Merlina, smoków i walecznych rycerzy - czy poradzi sobie w tym obcym świecie, posługując się magią zamiast urządzeniami technicznymi, do których przywykła na co dzień?!

źródło opisu: [Nasza księgarnia, 2003]

dodawi | 2012-10-19