Dziennik klikomanki

Wydawnictwo: Akapit Press
838879020X

Drogi Czytelniku, czy cenisz sobie intrygujące, niebanalne i z humorem napisane książki? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj Dziennik klikomanki! Być może książka Florii zainspiruje Cię do prowadzenia własnego pamiętnika i zechcesz go nam pokazać?

Katherina87 | 2012-11-22

Dziennik prowadzony na stronach www. Młoda dziewczyna, przybrawszy pseudonim Florii Netnickiej, dzieli się z innymi internautami troskami codziennego życia.

Karina | 2012-11-21

Ach, jakże męczyłam się, czytając tę pozycję! Pamiętam, że byłam wtedy chora i poprosiłam mamę o wypożyczenie jakichś książek z biblioteki. Jedną z nich była ta, więc zabrałam się za czytanie. "Dziennik klikomanki" był tak nudny, że praktycznie spałam, wertując kartki. Nie wiedziałam, że cała książka będzie kręcić się wokół opery. A że z reguły nie zostawiam książek niedokończonych, "użerałam się" z nią przez kilka miesięcy. Wystawiam jedną gwiazdkę i ZDECYDOWANIE nie polecam.

visenna88 | 2011-09-09

Czytałam ją z zapartym tchem. Tertulia ciotki - operowej diwy głównej bohaterki w klimacie przypominały mi trochę herbatkę u Zwariowanego Kapelusznika... A przy okazji jako bardzo młode dziewczę poznałam kilka terminów dotyczących świata opery, które do dziś figurują w moim słowniku.

Loumee | 2010-12-03
Na półkach: 2010, Przeczytane