Ameryka, Ameryka! : antologia wierszy poetów amerykańskich po 1940 roku

Tłumaczenie: Grzegorz Musiał
poezja amerykańska
poezja
Bastet

Autor: Ammons Archie Randolph, Ashbery John, Bell Marvin, Berryman John, Bishop Elizabeth, Bly Robert, Brooks Gwendolyn (Brooks Gwendolyn Elizabeth), Corso Gregory (Corso Gregory Nunzio), Creeley Robert, Dickey James, Dubie Norman, Dugan Alan, Duncan Robert, Francis Robert, Gilbert Jack, Ginsberg Allen, Haines John, Hayden Robert (właśc. Sheffey Asa Bundy), Hugo Richard (właśc. Hogan Richard), Jarrell Randall, Justice Donald, Kinnell Galway, Kumin Maxine, Kunitz Stanley, Levertov Denise, Levine Philip, Logan John, Lowell Robert, Meredith William (Meredith William Morris jr), Merrill James Ingram, Merton Thomas, Merwin William Stanley, Nemerov Howard, O'Hara Frank, Olds Sharon, Olson Charles, Plath Sylvia, Reznikoff Charles, Rich Adrienne (Rich Adrienne Cecile), Roethke Theodore, Rukeyser Muriel, Schuyler James (Schuyler James Marcus), Schwartz Delmore, Sexton Anne, Simic Charles, Snodgrass William Dewitt, Snyder Gary, Stafford William (Stafford William Edgar), Stern Gerald, Stevens Wallace, Strand Mark, Valentine Jean, Williams William Carlos, Wright Charles, Wright James (Wright James Arlington)

źródło okładki: http://www.antykwariat.org.pl/?d=produkt&id=2044

Antoni Leśniak | 2016-08-24