Nigdy dość. Mirakle

Andrzej Czcibor-Piotrowski Wydawnictwo: W.A.B. literatura piękna
W.A.B.
2011-06-01
2011-06-01

Barszo słabe zakończenie trylogii. Zdecydowanie odstaje od reszty, która była urzekająca i wciągająca.

"50 twarzy Greya" i "365 dni " mogą ze wstydu w popiół sie przemienić przy "Nigdy dość" tego niedocenianego twórcy. Wielka literatura.

1920

Zwieńczenie dzieła.
Był moment zwątpienia, że aż nie chciało się czytać dalej, na szczęście szybko go przekartkowałam. Ostatni tom odpowiada na pytania które zadawałam od tomu pierwszego, więc jestem w 100% usatysfakcjonowana po tej lekturze. Wydanie w twardej oprawie oraz jego jakość, też przychyla się do większej satysfakcji.
Najlepszy cytat z książki to: "w życiu ważne jest tylko to: garść myśli, parę książek i kilka p.."
Czy tą trylogie warto polecić i komu? No cóż są gust i guściki, książki są poniekąd (w mojej opinii) skandaliczne, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Nie polecam osobom mało tolerancyjnym oraz mocno religijnym. Natomiast komuś komu się spodobała "Lolita" Nabokova, ta pozycja też przypadnie do gustu.

Zwieńczenie dzieła.
Najlepszy cytat z książki to: "w życiu ważne...

Zaskakująco słaba III część trylogii. Odstaje znacznie językowo i fabularnie od poprzednich tomów.

Najsłabsza część trylogii, choć ciągle intrygująca.

Najsłabsza część trylogii, choć ciągle intrygująca.

• Wymienione
  • M19
  • Czeka w ebooku
  • Olśnienie - arcydzieło, które w duszy drga
  • Literatura polska (współczesna)

Dodaj cytat z książki Nigdy dość. Mirakle