Utwory zebrane. Tom III

Wydawnictwo: M
9 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Utwory Ks. Jana Twardowskiego istnieją w bardzo wielu wydaniach i wersjach. Stąd wzięła się potrzeba zebrania w całość i uporządkowania dzieł jednego z najpopularniejszych klasyków polskiej poezji. W ścisłej współpracy z Autorem przygotowano trzy tomy zawierające wszystkie wiersze i opowiadania napisane przez Księdza Jana dla dzieci. Utwory te polecamy również dorosłym, kiedy będą je czytać, zyskają nadzieję, szczerość oraz ufność do ludzi i świata a dzięki temu odrodzą się w źródle dzieciństwa. Jak powiada autor, bardzo pięknie jest zachować dziecięcą ufność przez całe życie. Tom III utworów zebranych zawiera kilkadziesiąt znakomitych wierszy i opowiadań ujętych w pięciu rozdziałach pt.: Dwa osiołki, Nie tylko wrona chodzi zdziwiona, Ile słońca w słoneczniku..., Uśmiech na gwiazdkę i Pacierz z Ks. Twardowskim.

ephemeris | 2012-05-20

Kocham, kocham, kocham!