Najlepsza książka o rynku

The Best Book on the Market
biznes, ekonomia, rynek
biznes, finanse
Agniecha

Czy jesteś gotowy usłyszeć prawdę na temat rynków? To, co przeczytasz na stronach tej książki zmieni twój sposób patrzenia na świat... Rynki są wszędzie. Ale ile z nas rozumie,jak działają i dlaczego? Co naprawdę znaczy pojęcie "wolnego rynku"? Czy wolne rynki w ogóle istnieją - i czy powinno być ich mniej, czy więcej? A co najważniejsze - dlaczego miałoby to w ogóle mieć dla mnie...

Czy jesteś gotowy usłyszeć prawdę na temat rynków?

Rynki są wszędzie. Ale ile z nas rozumie,jak działają i dlaczego? Co naprawdę znaczy pojęcie "wolnego rynku"? Czy wolne rynki w ogóle istnieją - i czy powinno być ich mniej, czy więcej? A co najważniejsze - dlaczego miałoby to w ogóle mieć dla mnie znaczenie?

Używając zwięzłego i zrozumiałego dla wszystkich języka oraz posługując się przykładami z naszgo życia codziennego, Eamonn Butler wyjaśnia, jak istniejące rynki i te które powinniśmy stworzyć, mogą przyczynić się do powstania bogatszego, bardziej wolnego i pokojowego świata.

Odkryj, jak możemy wszyscy korzystać z wolności wyboru.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego ingerencja państwa na rynku zazwyczaj prowadzi do pogorszenia sytuacji, co powoduje istnienie czarnego rynku, czy też jak bardzo mylą się podręczniki do ekonomii, z pewnością przyda ci się "Najlepsza książka o rynku".

źródło opisu: Wydawnictwo IPS, 2010

źródło okładki: Wydawnictwo IPS, 2010

Agniecha | 2011-06-24
Przeczytana: 20 czerwca 2011

Gdyby tak wyglądały wszystkie książki do ekonomii, to studiowanie na uczelniach ekonomicznych byłoby o wiele łatwiejsze. Prawa rynku w prawdziwym życiu opisane w zabawny i przystępny sposób.

Karolina | 2016-01-14
Na półkach: W 2016, Przeczytane, Posiadam