Książka nowoczesnych Rodziców

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka "Mamo to Ja"". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
83-7298-714-9
rozwój, higiena, psychologia, dziecko
Vokankh

Wiadomość, że będziemy rodzicami nawet jeśli wcześniej nieraz wyobrażaliśmy sobie ten moment, spada znienacka i wywołuje eksplozję różnorodnych uczuć: radości, zaskoczenia, niepokoju, często bezradności. Przez dziewięć miesięcy rodzice mają szanse na przeorganizowanie dotychczasowego życia w łagodny sposób. Przygotowują się do zmian. Narodziny dziecka to wielki finał ciąży oczekiwany, niezwykły i tajemniczy. Chwilę później nasz maluszek już się uśmiecha gaworzy, wstaje, chodzi i mówi. Pierwsze trzy lata to niezwykle dynamiczny okres w historii naszej rodziny. I bardzo ważny czas w rozwoju dziecka. O tym, jak przeżyć te zmiany z radością, spokojem i pożytkiem opowiada Książka Nowoczesnych Rodziców.

źródło opisu: Zysk i S-KA Wydawnictwo, 2004

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/product/image/5/83-7298-714-9.jpg

SylaSP | 2016-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2016

Głównie nieprzydatny bełkot podsumowujący ogólnie znane prawdy. Mało konkretów. Książka utrzymana w konwencji szkolnego podręcznika. Być może byłaby odkrywcza własnie dla licealistki.

Asia | 2012-12-15
Przeczytana: 14 grudnia 2012