Okładka książki Wrota czasu

Wrota czasu

Autor:
Cykl: Ulysses Moore (tom 1)
tłumaczenie
Bożena Fabiani
Ulysses Moore. La Porta del Tempo
wydawnictwo
Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk
typ
papier
7,02 (2099 ocen i 220 opinii)

Opis książki

Troje dzieci, Jason, Julia i Rick, rozkochanych w przygodzie. Willa Argo nad urwiskiem, wysoko nad morzem, z tajemniczymi pokojami. Drzwi ukryte za szafą, zamknięte na cztery spusty, niedające się otworzyć. Ale dzieci za wszelką cenę chcą je otworzyć... "Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech -...

"Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech - poprowadzi na dół." - Ulysses Moore.

źródło opisu: Firma Księgarka Olesiejuk

Polecamy

Opinie czytelników
ThisIsStrong | 2010-12-19
Przeczytana: grudzień 2010

Bardzo dobra książka, duży druk, szybko się ją czyta,POLECAM!!!

Todesengel | 2011-05-22
Przeczytana: 20 maja 2011

Zdecydowanie najlepsza książka, jaką do tej pory przeczytałam.

PahaludO | 2010-09-01

Jak tylko zobaczyłam okładke odrazu mi się spodobała ta seria!

Camile | 2010-11-19

Mam tę książkę. Nawet drugą część. Mnie się baardzo podoba.

Ronnie | 2010-09-23
Przeczytana: 23 września 2010

dobre fantasty, ale nie jest jakieś takie zachwycające.:)

foreverhappy | 2010-11-01

fajna książka ta mnie wciągneła ale druga część już nie

baranosiukubus | 2010-06-27
Przeczytana: 03 grudnia 2007

Świetna książka zagłebia wyobraznie:)polecam

Allie | 2010-08-02
Przeczytana: 2008 rok

pierwsza część super serii bardzo polecam

Nadikk | 2010-08-16
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 07 maja 2008

to jest bardzo biesiadna książka !; )

Tomari | 2011-01-11
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Pierwsza część jest rewelacyjna!

Załóż konto za darmo!

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica