Wrota czasu

Autor:
Cykl: Ulysses Moore (tom 1)
tłumaczenie
Bożena Fabiani
Ulysses Moore. La Porta del Tempo
typ
papier
7,03 (2278 ocen i 236 opinii)

Opis książki

Troje dzieci, Jason, Julia i Rick, rozkochanych w przygodzie. Willa Argo nad urwiskiem, wysoko nad morzem, z tajemniczymi pokojami. Drzwi ukryte za szafą, zamknięte na cztery spusty, niedające się otworzyć. Ale dzieci za wszelką cenę chcą je otworzyć... "Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech -...

"Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech - poprowadzi na dół." - Ulysses Moore.

źródło opisu: Firma Księgarka Olesiejuk

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
| 2010-07-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Jedna z moich ulubionych książek. Nie należy do bardzo grubych, tak więc szybko i przyjemnie się ją czyta. Mam zamiar przeczytać następne jej tomy

Dorota | 2011-08-02
Przeczytana: 2009 rok

Taka książka dla podstawówki, z błahą fabułą. Miłe do poczytania na nudne wieczorki. Osobiście fanką Ulysses'a nie jestem i nie będę.

Michael-Book | 2014-06-17
Przeczytana: 16 czerwca 2014

Bardzo dobra książka dla młodzieży. Zagadki, tajemnice i tajne przejścia to tylko część przygód bohaterów "Wrót Czasu".

Czarodziejka | 2014-07-08

Mimo, że książka jest przeznaczona dla młodszych osób i tak uważam ją za rewelacyjną. Połknęłam ją jednego wieczora.

bezimienna | 2011-01-02
Przeczytana: 2006 rok

Bardzo lubiłam tę książkę kiedy byłam młodsza, ale niestety nigdy nie przeczytałam kolejnych części...

lilshu | 2010-08-06
Przeczytana: 15 września 2006

Świetna książka, to ona wprowadziła mnie w świat Wrót Czasu za co jestem jej bardzo wdzięczna ;)

AgnElsha | 2015-02-08
Na półkach: Inne, Ulubione, Przeczytane

Książka ciekawa, co prawda trochę cienka i pisana dużymi literami ale ogólnie polecam :D

Headlong | 2010-12-27
Przeczytana: sierpień 2010

Książka bardzo dobra, choć brak jej tego CZEGOŚ, za co cenię powieści przygodowe.

Ciekawy wstęp w całą historie, zachęca do dalszego czytania kolejnych tomów.

Laur | 2010-06-11
Przeczytana: 2009 rok

Świetna. Rewelacyjna. Super po prostu! Enigmatyczność, różne zagadki..

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie