Wrota czasu

Cykl: Ulysses Moore (tom 1)
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
7,04 (2385 ocen i 245 opinii)
tłumaczenie
Bożena Fabiani
Ulysses Moore. La Porta del Tempo

Inne wydania

Troje dzieci, Jason, Julia i Rick, rozkochanych w przygodzie. Willa Argo nad urwiskiem, wysoko nad morzem, z tajemniczymi pokojami. Drzwi ukryte za szafą, zamknięte na cztery spusty, niedające się otworzyć. Ale dzieci za wszelką cenę chcą je otworzyć... "Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech -...

"Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech - poprowadzi na dół." - Ulysses Moore.

źródło opisu: Firma Księgarka Olesiejuk

Kalinowe serce
Teresa Ewa Opoka

6,31 (16 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Pola | 2013-01-15
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: styczeń 2013

Po pewnym ociągani sięgnęłam po Wrota Czasu. Byłam mile zaskoczona.

Książka jest napisana prostym językiem, który szybko się czyta.
Polubiłam głównych bohaterów za ich charakter.

SweetCherry | 2011-08-08
Na półkach: Przeczytane, Fantastyka

Książka przyjemna, ale zdecydowanie dla dzieci. Zabrałam się za nią o kilka lat za późno. A szkoda, bo gdybym czytała ją 6/7 lat temu z pewnością byłabym zachwycona ;)

Fantastyczna książka!!! Przeczytałam całą serie i jestem zachwycona. Wszystkie książki z tej serii są fantastyczne, pełne przygód i fantazji. Kocham tą serie!!! :D

Mayka | 2010-10-30
Przeczytana: 30 października 2010

od tej książki rozpoczęłą się moja miłość d książek przygodowych - dziś xd, Naprawdę cudowna. Tyle zagadaek do rozwiązania...tyle tajemnic. Extra !

| 2010-07-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Jedna z moich ulubionych książek. Nie należy do bardzo grubych, tak więc szybko i przyjemnie się ją czyta. Mam zamiar przeczytać następne jej tomy

Dorota | 2011-08-02
Przeczytana: 2009 rok

Taka książka dla podstawówki, z błahą fabułą. Miłe do poczytania na nudne wieczorki. Osobiście fanką Ulysses'a nie jestem i nie będę.

Michael-Book | 2014-06-17
Przeczytana: 16 czerwca 2014

Bardzo dobra książka dla młodzieży. Zagadki, tajemnice i tajne przejścia to tylko część przygód bohaterów "Wrót Czasu".

Czarodziejka | 2014-07-08

Mimo, że książka jest przeznaczona dla młodszych osób i tak uważam ją za rewelacyjną. Połknęłam ją jednego wieczora.

bezimienna | 2011-01-02
Przeczytana: 2006 rok

Bardzo lubiłam tę książkę kiedy byłam młodsza, ale niestety nigdy nie przeczytałam kolejnych części...

lilshu | 2010-08-06
Przeczytana: 15 września 2006

Świetna książka, to ona wprowadziła mnie w świat Wrót Czasu za co jestem jej bardzo wdzięczna ;)