Okładka książki Wrota czasu

Wrota czasu

Autor:
Cykl: Ulysses Moore (tom 1)
tłumaczenie
Bożena Fabiani
Ulysses Moore. La Porta del Tempo
wydawnictwo
Firma Księgarska Olesiejuk
typ
papier
7,03 (2225 ocen i 235 opinii)

Opis książki

Troje dzieci, Jason, Julia i Rick, rozkochanych w przygodzie. Willa Argo nad urwiskiem, wysoko nad morzem, z tajemniczymi pokojami. Drzwi ukryte za szafą, zamknięte na cztery spusty, niedające się otworzyć. Ale dzieci za wszelką cenę chcą je otworzyć... "Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech -...

"Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech - poprowadzi na dół." - Ulysses Moore.

źródło opisu: Firma Księgarka Olesiejuk

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
bezimienna | 2011-01-02
Przeczytana: 2006 rok

Bardzo lubiłam tę książkę kiedy byłam młodsza, ale niestety nigdy nie przeczytałam kolejnych części...

lilshu | 2010-08-06
Przeczytana: 15 września 2006

Świetna książka, to ona wprowadziła mnie w świat Wrót Czasu za co jestem jej bardzo wdzięczna ;)

AgnElsha | 2015-02-08
Na półkach: Inne, Ulubione, Przeczytane

Książka ciekawa, co prawda trochę cienka i pisana dużymi literami ale ogólnie polecam :D

Headlong | 2010-12-27
Przeczytana: sierpień 2010

Książka bardzo dobra, choć brak jej tego CZEGOŚ, za co cenię powieści przygodowe.

Ciekawy wstęp w całą historie, zachęca do dalszego czytania kolejnych tomów.

Łukasz | 2010-12-19
Przeczytana: 2009 rok

Mój najtańszy zakup . Za jedyne 0,95 gr. Naprawdę warta dużo więcej.

Ariadna1288 | 2014-04-19
Przeczytana: 2012 rok

Bardzo ciekawa :). Polecam wszystkim, którzy uwielbiają zagadki :p.

ThisIsStrong | 2010-12-19
Przeczytana: grudzień 2010

Bardzo dobra książka, duży druk, szybko się ją czyta,POLECAM!!!

Todesengel | 2011-05-22
Przeczytana: 20 maja 2011

Zdecydowanie najlepsza książka, jaką do tej pory przeczytałam.

PahaludO | 2010-09-01

Jak tylko zobaczyłam okładke odrazu mi się spodobała ta seria!

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Lemony Snicket
    45. rocznica
    urodzin
    Czasem wystarczy powiedzieć głośno, że się czegoś nienawidzi, i usłyszeć, że ktoś się z nami zgadza, aby poczuć się lepiej nawet w najgorszej sytuacji.
  • Chris Wooding
    38. rocznica
  • Wiesław Wernic
    109. rocznica
  • Leena Krohn
    68. rocznica
    urodzin
    Ten, kto wraca, jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł.
  • Michel de Montaigne
    482. rocznica
    urodzin
    Nie mam tego w charakterze, aby mnie gniewało, gdy spotkam się z różnicą w zdaniach i abym nie mógł ścierpieć towarzystwa ludzi, dlatego, że myślą i rozumują odmiennie niż ja. Raczej znajduję to bardziej osobliwym gdy się trafi na zgodność w usposobieniach i zamiarach. I nigdy nie było na świecie dw... pokaż więcej
  • Janusz Meissner
    37. rocznica
    śmierci
    Mizerne są zamierzenia ludzkie wobec niezłomnych postanowień losu.
  • Józef Wittlin
    39. rocznica
    śmierci
    Stary dziad - Dunaj szumiał za Prateren jak zwykle i zanosił do morza, do Czarnego - swój wieczny spokój na przechowanie. Ostatnia fala dunajowa zabrała ze sobą na wieki uroczą melodię tego miasta, melodięm która już nie wróci, jak nie powróci nigdy do serca dobra krew, wytoczona z ludzi.
  • Carmen Laforet
    11. rocznica
    śmierci
    Może sens życia dla kobiety polega wyłącznie na tym, że ktoś ją odkryje, spojrzy na nią w taki sposób, że ona sama poczuje się ładna i promienna?
  • Kornel Filipowicz
    25. rocznica
    śmierci
    Od dzieciństwa słyszałam z ust mojej mamy i ciotek na temat mężczyzn takie zdanie, że mężczyźni są jak dzieci, że chcieliby się całe życie bawić, że ma się z nimi tylko kłopot, pożytek z nich niewielki, a przyjemność wątpliwa.
  • Henryk Rzewuski
    149. rocznica