Okładka książki Wrota czasu

Wrota czasu

Autor:
Cykl: Ulysses Moore (tom 1)
tłumaczenie
Bożena Fabiani
Ulysses Moore. La Porta del Tempo
wydawnictwo
Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk
typ
papier
7,02 (2094 ocen i 219 opinii)

Opis książki

Troje dzieci, Jason, Julia i Rick, rozkochanych w przygodzie. Willa Argo nad urwiskiem, wysoko nad morzem, z tajemniczymi pokojami. Drzwi ukryte za szafą, zamknięte na cztery spusty, niedające się otworzyć. Ale dzieci za wszelką cenę chcą je otworzyć... "Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech -...

"Jeśli z czterech jedne otworzysz przypadkiem. Z czterech trzecie wskażą motto. Z czterech dwoje zaprowadzi na śmierć. A jeden z czterech - poprowadzi na dół." - Ulysses Moore.

źródło opisu: Firma Księgarka Olesiejuk

Polecamy

Opinie czytelników
ThisIsStrong | 2010-12-19
Przeczytana: grudzień 2010

Bardzo dobra książka, duży druk, szybko się ją czyta,POLECAM!!!

Todesengel | 2011-05-22
Przeczytana: 20 maja 2011

Zdecydowanie najlepsza książka, jaką do tej pory przeczytałam.

PahaludO | 2010-09-01

Jak tylko zobaczyłam okładke odrazu mi się spodobała ta seria!

Camile | 2010-11-19

Mam tę książkę. Nawet drugą część. Mnie się baardzo podoba.

Ronnie | 2010-09-23
Przeczytana: 23 września 2010

dobre fantasty, ale nie jest jakieś takie zachwycające.:)

foreverhappy | 2010-11-01

fajna książka ta mnie wciągneła ale druga część już nie

baranosiukubus | 2010-06-27
Przeczytana: 03 grudnia 2007

Świetna książka zagłebia wyobraznie:)polecam

Allie | 2010-08-02
Przeczytana: 2008 rok

pierwsza część super serii bardzo polecam

Nadikk | 2010-08-16
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 07 maja 2008

to jest bardzo biesiadna książka !; )

Tomari | 2011-01-11
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Pierwsza część jest rewelacyjna!

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku