Zwodnicza gra

Tłumaczenie: Anna Małkowska
Cykl: Saga o Ludziach ze Złotej Góry (tom 14)
Wydawnictwo: Elipsa
Renkespill
978-83-7640-043-3
powieść norweska, wojna, Johanna
Kaktus_xD

W Europie szaleje wojna, przyszłość jest niepewna. Czy Szwedzi wkroczą i zajmą kraj? Czy Norwegia znajdzie się pod jarzmem sąsiada? Pod powierzchnią kipią namiętności. Johanna decyduje się na walkę ze wspomnieniami. Mille miota się rozdarta pomiędzy miłością a nieufnością, zakazany owoc coraz silniej kusi Solveig. Sidła pozorów zostają rozstawione, mnożą się tajemnice, a złe uczynki wychodzą na światło dzienne. Podróż do Christianii przybiera zaś obrót bardziej dramatyczny, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie