Poręczna książka-walizeczka z kartonowymi stronami z bajkami:Plastusiowy pamiętnikBazyliszekPan TwardowskiSmok WawelskiBajki są opracowane specjalnie dla najmłodszych czytelników. Bajecznie kolorowe ilustracje i duża czcionka zachęcą do przeżywania przygód bohaterów. Książka została wydana w atrakcyjnej formie zamykanej na rzepa walizeczki z kolorową plastikową rączką. Zawiera Plastusiowy...

Zawiera Plastusiowy pamiętnik / Basia Badowska ; il. Monika Stolarczyk. Bazyliszek / Katarzyna Najman ; il. Kasia Kołodziej. Pan Twardowski / Katarzyna Najman ; il. Artur Piątek. Smok wawelski / Wioletta Święcińska ; il. Marcin Południak.

Bałucki | 2015-09-13
Kamena | 2012-10-04