Ty to głupia jesteś

Wydawnictwo: Skrzat
837437215X

Irmina ma 29 lat i wielkiego pech a do mężczyzn. Nie spotkała jeszcze w swoim życiu nikogo godnego uwagi. Koleżanki nie dają jej spokoju, więc wymyśliła historie o swoich romansach. Ale pewnego dnia na jej drodze pojawia się mężczyzna... właściwie to aż trzech mężczyzn. Wprawdzie od przybytku głowa nie boli, ale jak wybrać między gogusiem, fajtłapą i romantycznym poetą?

źródło opisu: Wydawnictwo Skrzat, 2007

dilbi | 2014-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2014

Główna bohaterka irytuje i to mocno. Na tyle, że nie ma ochoty czytać się o jej parciu na posiadanie męża. Nieważne jakim sposobem, kosztem i w ogóle, ważne, żeby był - ale oczywiście nie każdy spełnia kryteria. Niewiele brakowało, a nie skończyłabym jej czytać. Ale dałam jej szanse - i zaczęła się odrobinę rozkręcać po przeczytania 4/5. Za to dodatkowa gwiazdka.

Kamila | 2011-04-19
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: kwiecień 2011

Tytułowa głupia to kobieta prawie 30-letnia, panna, która marzy o wielkiej miłości, założeniu rodziny, ale do tej pory nie spotkała odpowiedniego faceta. Tak na prawdę w ogóle nie spotykała facetów, odkąd jej pierwsze fatalne zauroczenie skończyło się bliskim spotkaniem z antyterrorystami i nocą spędzoną w areszcie :)

Nagle jednak klęska nieurodzaju zamienia się w coś zupełnie odmiennego i tym razem na horyzoncie aż roi się od mężczyzn. tylko jak tu wybrać pomiędzy przystojnym, ale żonatym szefem, nieśmiałym pechowcem i fajtłapą, tajemniczym poetą z czata rozrzucającym swoją twórczość po całym mieście oraz dawnym kolegą brata, który w wyniku przypadkowego spotkania nagle doznaje olśnienia, że jesteś miłością jego życia?

Prawdziwie twardy orzech do zgryzienia. Na szczęście nad wszystkim czuwa dzielna i pomocna przyjaciółka. To po prostu nie może być nudne :)

Raisa | 2012-09-09

Sięgnęłam po nią przez przypadek i wcale wiele nie oczekiwałam. Okazało się, że nie jest aż tak źle. Dobra 'na wczasy', niezbyt wymagająca.

Dorotka | 2012-12-10
Przeczytana: grudzień 2012

Dosyć śmieszna książka. O 29 letniej kobiecie, która poszukuje partnera na dalsze życie. Poznaje prawdziwego pechowca ...... A to za sprawą swojej przyjaciółki.

Basiasup | 2011-06-09

Książka Świetna!! Znalazłam ją w szkolnej biblotece o_0.. Tytuł mnie od razu przyciągnął, jeszcze ten opis z tyłu książki i kawałek rozdziału. Niektóre akcje bohaterki mnie rozwalały i musiałam przez chwile się pozbierać, bo zwijałam się ze śmiechu ;DD. Odnalazłam miejsce gdzie są podobne desery czekoladowe z orzechami (ci co przeczytali wiedzą o co kaman ^^) Nic dodać nic ująć. Naprawdę szczerze polecam ! :)

ahnesaja | 2010-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2010

Książka z czytania której w pewnym momencie miałam ochotę zrezygnować jednak teraz wiem , że było by czego żałować. Na początku co prawda akcja nie jest zbyt ciekawa ale od momentu gdy główna bohaterka Irmina wraz z przyjaciółką Magdą pragną w pewien interesujący pomysł pomóc swojemu szefowi książka staje się ciekawsza a czytanie staje się przyjemnością .

Madalena | 2012-09-03
Przeczytana: 2012 rok

banalna

Jaremka | 2016-01-03
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 08 stycznia 2016

Miało być odmóżdżająco na święta...
I było.

emciaa83 | 2012-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2012

lekki łatwe i przyjemne :)

doniakonin | 2012-01-15

zabawna opowieść