Wyjdź za mnie

Okładka książki Wyjdź za mnie Lisa Kleypas
Okładka książki Wyjdź za mnie
Lisa Kleypas Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Rodzina Hathaway (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Hathaway (tom 1)
Mine Till Midnight
Prószyński i S-ka
2011-07-19
2011-07-19
2007-10-02
Agnieszka Myśliwy
spadek arystokracja kasyno przyjaźń małżeństwo

Kolejne czytadło w mojej biblioteczce pozwalające na ucieczkę od trudów życia codziennego. Zwięzłe opisy, szybka akcja i kilka zwrotów akcji pozwala na szybkie zakończenie tej przygody. Zastanawiam się czy sięgnę po kolejną część. Bohaterowie tylko częściowo przypadli mi do gustu. W pewnym sensie seria podobna jest do Brigertonów i obawiam się, że tak samo tutaj w kolejnej części bohaterowie mogą być kalką bohaterów ze zmienionymi jedynie imionami. Nie każdą kłótnię można, czy nawet należy, zakończyć pocałunkiem i zbliżeniem. Trochę to nużące.

Kocham

Kocham

Dziękuję Bogu, że przez głupi przypadek trafiłam na tę autorkę i jej powieści. Pochłonęłam cały cykl w parę dni ! Lisa Kleypas ma tak wspaniale pióro i lekkość w pisaniu.... Cała seria, jest bardzo interesująca i wciągająca , czytelnik naprawdę nie może się nudzić. Sceny erotyczne opisane z niezwykłym smakiem. Kocham na zawsze i na pewno za parę lat wrócę do tej lektury. Tymczasem zaczynam kolejne serie.

Sięgając po romans historyczny oczekuję dobrej rozrywki. Niewątpliwie "Wyjdź za mnie" pani Kleypas spełniła te oczekiwania, ale musi być jakieś ale.
Sama opowieść toczyła się dość szybko i obfitowała w wydarzenia, jednak problemem byli dla mnie bohaterowie. Właściwie do końca nie mogłam polubić Cama i Amelii, on w ogóle jej nie słuchał, ona była trochę za bardzo przekonana o słuszności swoich decyzji. Niestety do końca nie wyczułam chemii między główną parą, a szkoda, bo potencjał był.
To pierwsza część serii, więc na pewno przeczytam dalsze losy rodzeństwa Hathaway.

Pierwszy tom "Rodziny Hathaway" :)
Najstarsza z sióstr zajmuje się majątkiem odziedziczonym przez brata, który zachłystnął się zarówno tytułem jak i majątkiem.
Amelia poznała przystojnego Roma, który miał zupełnie inne plany na życie. Teraz oboje muszą zdecydować jak dalej mają żyć. Bo plany planami a serce nie sługa ;)

Polecam jak zwykle.

Pierwszy tom "Rodziny Hathaway" :)

Polecam jak zwykle.

Na początku delikatnie mnie zanudzała, lecz po wciągnięciu się nie potrafiłam przestać. Zadziwiły mnie jednak rozdziały - niektóre mają po jedna strone, a inne trwają nieskończność, ale i tak bardzo ciekawa ksiazka od ktorej nie odkleilam sie zbyt szybko.

Bardzo ciekawa fabuła, można przeczytać :)

Bardzo ciekawa fabuła, można przeczytać :)

Świetna! Podchodząc do niej trzeba brać pod uwagę, że nie jest to książka historyczna i na dodatek jej akcja dzieje się w XIX wieku. Ma to odzwierciedlenie w niektórych zachowaniach bohaterów, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się naciągane lub irytujące. Czyta się szybko, a fabuła wciąga, no i do tego pikantne sceny erotyczne są znakomicie napisane. Zakończenie tylko trochę kulało bo zrobił się w nim lekki chaos, autorka niepotrzebnie tak nagle wtrąciła nowe wątki. Całość, jak na romans - bardzo dobra!

Pierwszy tom cyklu "Rodzina Hathaway" i zaraz po skończonej lekturze ma się ochotę sięgnąć po następny. Świetna książka.

Na półkach: , , , , , ,

Wpadłam!
Totalnie zakochałam się w bohaterach. Amelia, Cam, Kev, siostry Hathaway oraz Leo. Każdy bohater w książce ujął mnie za serce.

Historia zaczyna się w dość trudnym czasie dla rodziny Hataway. Leo odziediczył tytuł i majątek, ale nie potrafi się z tego cieszyć, spędzając czas na pijaństwie i rozpuście. Amelia jako jedna z najstarszych z rodzeństwa, opiekuje się wszystkimi. Merripen - cygan przygarnięty przez ich rodzinę przed laty - czuje się w obowiązku pomagania samodzielnej Amelii.
Wszystko się zmienia, gdy Amelia poznaje Cama, w połowie cygana. Przystojny hulaka zdaje się być zafascynowany nią.
Ona jednak nie zamierza wdawać się w żadne romanse.

Klimat, bohaterowie - to wszystko jest po prostu niezwykłe.
Perypetie bohaterów pochłania się. Ja przeczytałam to w 2 dni i wciąż mi było mało.
Cam jest do schrupania. Boże... to moja kolejna książkowa miłość! <3 nie żartuję, jest niezwykły.

To na pewno nie jest moje ostatnie spotkanie z tą rodziną! Na pewno spotkam się jeszcze z nimi w kolejnych częściach :D

Wpadłam!

• Romans historyczny