W cieniu Apokalipsy. Kiedy rozpęta się piekło

Tłumaczenie: Ewa Czerwińska
Wydawnictwo: Weltbild
The shadow of the apocalypse
popularnonaukowa
solcia89

Wszystkich nas nękają pytania o przyszłość i jest ku temu ważny powód. Gdziekolwiek się obrócimy, widzimy znaki zdające się wskazywać na bliski koniec. Liczne z tych znaków zostały omówione w Piśmie Świętym. A jeśli proroctwa biblijne są prawdziwe? A jeżeli Antychryst znajduje się wśród nas? A jeśli koniec świata jest tuż-tuż? Czy jesteśmy przygotowani? Ile jeszcze mamy czasu? Czy powinniśmy się bać?

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/w-cieniu-apokalipsy_p1489996.html

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/w-cieniu-apokalipsy_p1489996.html

wiolagg66 | 2014-06-08

Mi się książka bardzo podobała.Opisuje ile z Świętych Ksiąg można odczytać o tym co było, i co się wydarzy.To,co nastąpi może nas naprawdę zaskoczyć.Dlatego strzeżmy się i bądźmy dobrymi ludźmi :)

Kubasz | 2012-12-18
Przeczytana: 06 sierpnia 2008

Stek bzdur bez sensu i logiki dla religijnych fanatyków

Krzysztof Schuer | 2018-04-10
Przeczytana: 20 sierpnia 2009