Cud w Carville

Tłumaczenie: Ewa Życieńska
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
Miracle at Carville
solcia89

Jest rok 1927. Betty wchodzi dopiero w dorosłe życie, ma 19 lat, kochających rodziców, sympatię - jest zakochana w młodziutkim studencie medycyny. Pewnego dnia odkrywa na swoim ciele dziwne różowe plamki. Kiedy żadne maści nie pomagają udaje się w końcu do lekarza. Diagnoza, jaką słyszy w zacisznym gabinecie lekarskim jest dołująca- TRĄD. Zostaje skierowana do małej miejscowości w Luizjanie, do Carville, gdzie znajduje się jedyny w całych Stanach ośrodek leczący tę chorobę.

źródło opisu: http://brulionbeel.blox.pl/2009/03/Cud-w-Carville-Betty-Martin.html

źródło okładki: http://brulionbeel.blox.pl/2009/03/Cud-w-Carville-Betty-Martin.html

maxma | 2014-11-27
ikajas | 2014-10-16