Sekret Rafaela, czyli jak osiągnąłem życiowy sukces

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pierwsze Rysunki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-333-2
sekret, Rafael, życie, sukces
Kornelia

Czym jest szczęście dla każdego człowieka? Każdy marzy o czym innym? Niekoniecznie. Jeśli nie wierzysz, to wskaż osobę, która wzgardziłaby pokaźnym wsparciem finansowym. Albo taką, dla której nie liczy się znalezienie ?swej drugiej połówki?. Ta książka jest właśnie takim zapisem poszukiwań. Poszukiwań szczęścia, poszukiwań spełnienia, poszukiwań siebie. Głównego bohatera poznajemy, gdy ma 33 lata i nie żyje a jedynie egzystuje. Rezygnuje on z pracy, która niegdyś wydawała mu się spełnieniem snów. Przyjaciele z dawnych lat stają się obcy. Nie widzi sensu swego życia. Wiek Jezusowy staje się dla niego końcem obecnego życia... a zarazem momentem ponownych narodzin. Spotyka on bowiem na swej drodze rybaka, który, choć jest prostym człowiekiem, uczy tego wykształconego mężczyznę prawdy o życiu. A właściwie jednej z wielu prawd. Temat poruszony w tej książce jest bardzo na czasie w dzisiejszym świecie. Któż z nas w pewnym momencie nie odczuwa, że mimo woli dał się zapędzić do wyścigu szczurów, na którego krańcu jest ser o zdecydowanie przereklamowanych walorach smakowych? Tymczasem Rafael zdaje sobie sprawę, że życie to coś więcej. Wspaniałym podsumowaniem jego przemiany są słowa: ?Trzy najpiękniejsze widoki na ziemi. Woda, ogień i przestrzeń.? Paulo Coelho by tego lepiej nie ujął. Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko tego, jak osiągnąć wewnętrzną harmonię, ale również znajdziesz czas by przystanąć w codziennym biegu tylko po to, by powąchać róże.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2008

źródło okładki: http://www.studioastro.pl/