Anielskie łzy

Tłumaczenie: Anna Małkowska
Cykl: Saga o Ludziach ze Złotej Góry (tom 10)
Wydawnictwo: Elipsa
Engletårer
978-83-7640-039-6
Kaktus_xD

Obciążona żałobą po Christianie i drwinami całej wsi Johanna musi przemyśleć dalszą drogę swojego życia. Czy teraz, gdy już wie, co to znaczy naprawdę kochać, będzie potrafiła z pełną świadomością wejść w związek z rozsądku? Czy stać ją jednak, by tego nie zrobić? Pewnego dnia staje się cud i nadzieja rozjaśnia egzystencję mieszkańców Złotej Góry. Jednocześnie dochodzi do odkrycia mrocznych tajemnic, a życie Johanny i jej nienarodzonego dziecka zostaje wystawione na niebezpieczeństwo.

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie