Anam Cara. Duchowa mądrość celtyckiego świata

Thesaurus
2004-01-01
2004-01-01
83-910254-1-1

"Anam Cara. Duchowa mądrość celtyckiego świata" sięgając po książkę obawiałam się, że będzie to kolejny tani poradnik w stylu "naucz się pięknie żyć w pięć minut", po przeczytaniu jednak stwierdzam, iż nim nie jest. Autor w piękny, obrazowy i poetycki sposób prowadzi czytelnika poprzez życie, jego różne etapy, aspekty ukazując ich wielowymiarowość, ukryte piękno, którego człowiek współczesny nie dostrzega goniąc za pieniądzem. W książce poruszony jest także temat oderwania człowieka od Natury i wynikająca z tego tęsknota, której wielu z nas nie potrafi nazwać ani zdefiniować; samotność człowieka we współczesnym świecie, zamknięcie na drugiego człowieka. Dodatkowo książka wzbogacona jest w piękne błogosławieństwa, które przez lata zachowały są moc i urok.

Celtycki duchowy świat jest przesycony magią natury i zrozumienia.Polecam wszystkim którzy szukają głębszego sensu w otaczającym świecie.

• TEMAT: Historyczne
  • Ezoteryka, Rozwoj duchowy🔮🕉☯️