Michael

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Blood&Sex". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ravenous Romance
wampiry
angielski
Paulina

A totally original—and spinechillingly sexy—tale of a vampire Mafia and the detective who is determined to bring it to justice… Detective Victoria Tyler is investigating Collins Bay’s new serial killer, one of the city’s vampires. Since they have marked her as a human to be killed or conquered, Tori knows that Michael is her only hope for survival. But she hasn’t spoken to him since the night...

Detective Victoria Tyler is investigating Collins Bay’s new serial killer, one of the city’s vampires. Since they have marked her as a human to be killed or conquered, Tori knows that Michael is her only hope for survival. But she hasn’t spoken to him since the night she tried to kill him.

As the enforcer for the Italian vampiro cosca, Michael expects a certain amount of cooperation from his boss. That amount has been shrinking ever since their leader took a new sadist lover. So when the detective requests his help, it’s just the excuse he needs to take control of the city—and the delicious human.

Risking it all, Tori agrees to let Michael take her neck and lead her on a journey through a world of bondage, domination and blood to stop the killer. But can she resist the dark lusts he sparks? Or will her weakness get someone else killed?

źródło opisu: Ravenous Romance, 2009

źródło okładki: www.amazon.com

zabielka | 2014-10-23
Przeczytana: 19 października 2014

Erotyk z Wampirkiem, To jest to co tygryski lubią i to bardzo. :) Michael, seksowny, groźny, uwodzicielski, przywódca, Stojący bardzo wysoko w wampirzej hierarchii świata... i Pani detektyw, która prosi wampira o przysługę... No nie może nie być ciekawie. :) Więc polecam serdecznie i pozdrawiam :)

Vii | 2014-09-09

Pokręcona historia.
Najpierw był Robert.
A teraz została tylko po nim blizna.
I jak tu sie nie cieszyć Tori.
Michael uratował jej życie i jakby zaczął proces więzi itp.
Teraz Tori potrzebuje jego pomocy oczywiście on chce jej krwi czyli jeszcze tylko jeden raz i są przywiązani do sb.
Michale pomaga jej zniszczyć demona który przez ostatnie miesiące zabijał ludzi. Ale jego stwórca nie będzie tylko na to patrzył.
Kto wygra.? Kto zdobędzie Tori.?
Czy Tori dowie się o więzi.?
I na czyjm pogrzebie dowiedzą się prawdy.?
:I*U

TINA | 2013-04-08

Mocna, erotyczna i zabawna. Świetnie się ją czyta! Jest taką odskocznią od wszystkich wapirzych wątków w książkach. Wciąga i z uśmiechem muszę stwierdzić, że nie mogę się doczekać następnej części. Przede wszystkim dla humoru i postaci Michaela - że też ci wszyscy drani muszą być tacy sexowni!! :)

Thanith | 2013-05-28
Na półkach: Przeczytane, Fantasy
Przeczytana: 28 maja 2013

wciągająca książka przeczytałam ją w jeden dzień nie mogąc się oderwać. Zauważam podobieństwo w polityce wampirów do tego z książek o Anicie Blake. Tu również jest mistrz miasta, Rada i tak samo wampir związuje ze sobą człowieka.
Niestety nie dostrzegam tego humoru, o którym pisali inni czytelnicy.
Minus dla całego cyklu - nie lubię gdy kolejne części opisują przygody innych bohaterów wolę śledzić losy postaci poznanych (i polubionych) w pierwszej części.

nata5551 | 2016-08-27
Przeczytana: 18 sierpnia 2016

Momentami nie wiedziałam co kto mówi lub co się dzieje, co najprawdopodobniej było spowodowane przez n.tłumaczenie. W książce zabrakło mi opisu wcześniejszych wydarzeń (np. pierwszego spotkania bohaterów, czy historii pani detektyw i jej wcześniejszego partnera- Roberta). Pomimo to książka jest dobra i przyjemnie się ją czyta. Polecam.

k_a_s_i_a | 2013-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2013

Niestety nie dotrwałam do końca.
Przy tej książce miałam wrażenie, że zmieniły się jedynie imiona bohaterów... Akcja wydaje się być bardzo podobna do innych pozycji które już czytałam. Książka w ogóle nie porywa.

iza161 | 2014-03-20
Przeczytana: 20 marca 2014

Tani kryminal erotyczny...z wampirami roli glownej

paula34 | 2012-07-25
Przeczytana: 22 lipca 2012