Solo niezwyciężony

Wydawnictwo: Marba Crown
Solo
fantastyka
Aikka

Solo - maszyna wyglądem zewnętrznym przypominająca człowieka - jest jedną z najlepiej scharakteryzowanych postaci... jakie kiedykolwiek pojawiły się w literaturze. Szczegóły funkcjonowania sztucznej inteligencji zostały przedstawione bardzo dokładnie, a konkluzja zadziwia i równocześnie przyprawia o dreszcz. Mason dobrze orientuje się w zagadnieniach związanych z oprzyrządowaniem, oprogramowaniem i... walką w terenie podmokłym. Przeczytałem tę książkę jednym tchem w ciągu czterech godzin.

Joe Haldeman

źródło opisu: Wydawnictwo Marba Crown, 1994