Gotowanie to nie magia? Zabawy kulinarne dla dzieci

Tłumaczenie: Edyta Dróżdż
Wydawnictwo: Jedność
Kochen ist (k)eine zauberei
978-83-7442-754-8
dziecko, dzieci gotowanie
Alicja

Warzywne pałeczki z dipem, pyszna pizza, naleśniki lub różnobarwne koktajle - ta niezwykła książka kucharska zawiera wiele wspaniałych przepisów na ulubione potrawy i przysmaki dla małych i dużych łasuchów. Dodatkowo znajdziesz tu wiele ciekawych i łatwych eksperymentów - w sam raz do przeprowadzenia w domu! Co się stanie, jeżeli włożysz surowe jajko do octu na kilka dni? Albo gdy posypiesz...

Co się stanie, jeżeli włożysz surowe jajko do octu na kilka dni? Albo gdy posypiesz budyń cukrem? I co porywa do tańca rodzynki zalane wodą mineralną?
Mali kucharze będą mile zaskoczeni, jak wiele niespodzianek, radości i zabawy niesie ze sobą gotowanie...

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1246

Anna_R | 2016-03-16
Na półkach