Aliens: Labirynt część 1

Aliens: Labirynth
aliens, mega komiks
komiksy
ahenathon

Terror ma nowe znaczenie. Oto człowiecze piekło, gdzie ludzie nie różnią się od obcych, a przerażające eksperymenty są codziennością. Jednym słowem najbardziej szokująca opowieść z udziałem Alienów...

źródło opisu: TM-Semic, 1999

źródło okładki: http://www.muzyka.gildia.pl/_vp_komiksy/mega_komiks/6/okladka/*sen/

Wkp | 2013-09-13
Przeczytana: 1999 rok

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ LXXXVIII

Pułkownik Crespi przybywa na stację kosmiczną Innuminata oficjalnie mając zastąpić zmarłego pracownika. Nieoficjalnie jednak ma wszelkimi sposobami dowiedzieć się co dzieje się na stacji. W ciągu ostatnich kilku lat zginęło tu więcej ludzi niż kiedykolwiek oficjalnie postawiło nogę na stacji. Wszystko skazuje na tajemnicze eksperymenty prowadzone na Obcych przez szalonego dr. Churcha. Prawda jednak jest dużo bardziej przerażająca niż ktokolwiek mógłby się spodziewać...

"Obcy: Labirynt" to jedna z najodważniejszych pozycji, jakie kiedykolwiek ukazały się nakładem wydawnictwa TM-Semic i zarazem jedna z lepszych, a na pewno najlepsza z udziałem Alienów. A wszytko to za sprawą scenariusza Woodringa, czterokrotnego zdobywcy nagrody Eisnera i masy innych artystycznych wyróżnień, który stworzył przejmującą, wstrząsającą i co najważniejsze do głębi psychologicznie realistyczną opowieść o potworach, które tkwią w nas samych.

Świetne są też ilustracje...

Zielony | 2011-07-06
Na półkach: Przeczytane, Komiksy, Posiadam

Najlepszy wydany w Polsce komiks o Obcym. Niesamowity klimat, ciekawa historia, niezłe (choć może nie na pierwszy rzut oka) rysunki.

książek: 1991
Jahty | 2011-11-07