Tunezja. Informator turystyczny

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Tour-Press
83-87746-01-0
Tunezja
takisobiejac

Dlaczego Tunezja? Tunezja to kraj, w którym przez wiele miesięcy w roku można się kąpać w morzu, gdzie rosną zielone palmy, kwitną egzotyczne kwiaty a pomarańcze, mandarynki i banany zrywa się prosto z drzewa. Na każdym kroku spotykamy tu wspaniałe zabytki, ruiny antycznych miast, rzymskie mozaiki i akwedukty, mediny (arabskie starówki), ponad którymi wznoszą się minarety, a głos muezina pięć...

Dlaczego Tunezja?
Tunezja to kraj, w którym przez wiele miesięcy w roku można się kąpać w morzu, gdzie rosną zielone palmy, kwitną egzotyczne kwiaty a pomarańcze, mandarynki i banany zrywa się prosto z drzewa. Na każdym kroku spotykamy tu wspaniałe zabytki, ruiny antycznych miast, rzymskie mozaiki i akwedukty, mediny (arabskie starówki), ponad którymi wznoszą się minarety, a głos muezina pięć razy dziennie wzywa wiernych do modlitwy.

źródło opisu: Agencja Wydawnicza Tour-Press, 1998

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Na półkach