Kardynał - t. 1

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
The Cardinal
8321111971
Iwona

Bohater, ksiądz, wracając z Rzymu do Bostonu otrzymuje od kapitana włoskiego transatlantyka niezwykły dar:wspaniały pierścień biskupi. Kapitan dobrze ocenił młodzieńca, który w ciągu następnych trzydziestu lat osiąga najwyższe godności w kościele. Jak do tego doszło? Na to pytanie odpowiada ta piękna i wzruszająca opowieść o powołaniu i dumie, o zwykłej ludzkiej miłości do kobiety i o trudnej, ale niezachwianej miłości do Boga,

źródło opisu: Instytut Wydawniczy PAX, 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie