Majowie Aztekowie Inkowie

El Mundo Precolombino
83-247-0511-2
historia
Flack

Kultury prekolumbijskie są jednym z najbardziej fascynujących skarbów ludzkości. Cywilizacje Ameryki Środkowej i Południowej rozwijały się - aż do przybycia hiszpańskich konkwistadorów - niezależnie od cywilizacji innych kontynentów. Majowie, Aztekowie i Inkowie pobudzają naszą wyobraźnię dzięki osiągnięciom astronomii i stworzeniu niezwykle precyzyjnego kalendarza, wspaniałym piramidom ukrytym w dżungli na Jukatanie czy też osiągnięciom inkaskich budowniczych Machu Picchu.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2006

źródło okładki: www.gandalf.com.pl

Flack | 2011-06-14

Dobre zdjęcia, niestety informacje podane w sposób chaotyczny i niespójny, co utrudnia zrozumienie treści, zwłaszcza przez osoby nie zainteresowane tematem.

marsz | 2013-05-29

Zgadzam się z jedną z opinii. Faktycznie zdjęcia ok ale co do treści to już gorzej.

Kahinat | 2016-10-29
SkekUng | 2015-03-12